Google
Google

Acer aandelen

Acer aandelen kopen?

acer aandelen

Acer is één van de grootste bedrijven ter wereld op het gebied van elektronica. Deze multinational houdt zich bezig met computers, notebooks, smartphones, monitoren, led-tv’s, beamers en talloze andere elektronische producten. Acer is een belangrijke speler op de markt en weet jaarlijks miljoenen producten te verkopen.

Interesse om Acer aandelen te kopen? Lees snel verder om meer te weten te komen over de bedrijfsvoering en de mogelijke winsten die u met deze multinational kunt behalen. Het is via de onderstaande link ook direct mogelijk om Acer aandelen te kopen. Maak vandaag nog uw eerste winsten!

Acer aandelen kopen en verkopen? Begin hier! *CFD service. 80,6% verliest geld

 

Over Acer

Acer Inc. is in 1976 opgericht door Stan Shih. Het leuke is dat meneer Shih nog steeds betrokken is bij de bedrijfsvoering van Acer. Hij bezit nog steeds 2,6% van alle aandelen en is daarmee de grootste aandeelhouder. De CEO van Acer is op dit moment Jason Chen. Hij heeft het stokje overgenomen van Stan Shih. Bij dit Taiwanese bedrijf werken op dit moment ongeveer 7.000 mensen.

De belangrijkste concurrenten van Acer zijn: Dell, Sony, HP (Hewlett-Packard), Asus en Apple. Dit zijn allerlei grote namen en het is dus niet eenvoudig om tegen al deze jongens op te boksen. Toch heeft Acer dit de afgelopen jaren wel succesvol gedaan. Zomenteen kunt u de resultaten van Acer bekijken. Deze laten wel een teruglopende omzet zien. Het is nog wel de vraag of de multinational dit tij kan keren.

Acer is hoe dan ook volop bezig met nieuwe innovaties. Denk hierbij aan virtual reality. Door technologisch bij te blijven zorgt Acer ervoor dat ze niet eindigen zoals een bedrijf zoals Blackberry. Bekijk ook één van de nieuwste producten van Acer, de Aspire Switch 10 E.

 

Analyse Acer aandelen

Acer Inc geeft u als belegger op dit moment een mooi dividend van 3,47%. Dit mooie rendement is een stuk hoger dan de rente op uw spaarrekening. Eigenlijk is het dus erg aantrekkelijk om in Acer te beleggen. Als we naar de onderliggende cijfers van deze multinational gaan kijken, kunnen we het volgende constateren:

De omzet staat de afgelopen jaren behoorlijk onder druk. Toenemende concurrentie en afnemende interesse in onder andere desktops heeft zijn invloed op de resultaten. De balans ziet er best normaal uit. Acer heeft een schuldratio van ongeveer 50%. Dit is natuurlijk niet niks, maar kan ook niet als erg verontrustend worden gezien. Acer zal er de komende jaren alles aan moeten doen om winstgevender te worden. Als u ervan overtuigd bent dat ze dit kunnen, dan moet u deze aandelen zeker kopen.

Unit: NT$ Thousand

Periode

20162017201820192020
Item
Income Statement
Revenue429,627,192360,132,042329,684,271263,775,202232,724,161
Gross Profit35,222,03822,550,26628,942,18424,884,12223,212,457
Operating Income938,497-11,409,6662,707,665938,6081,192,513
Operating Margin – %0.24%-3.17%0.82%0.36%0.51%
Income Before Income Taxes-2,270,899-21,063,7362,614,419846,531-4,724,325
Net Income-2,461,098-20,519,4281,790,690603,680-4,900,296
EPS (NT$)-0.90-7.540.660.20-1.62
Balance Sheet
Cash and Equivalents50,612,56442,983,66347,558,65144,621,52744,289,673
Current Assets169,029,413147,088,855150,885,170132,949,777133,863,137
Total Assets226,316,148190,499,710191,095,037171,742,203165,674,062
Short-term Borrowings349,974389,9897,551,81810,350,8086,103,000
Long-term Debt4,602,08716,670,6569,480,437
Total Liabilities152,112,128134,248,340130,465,187105,887,102107,995,584
Common Stock28,347,26828,347,26827,965,67830,854,42830,854,428
Stockholders’ Equity74,204,02056,251,37060,629,85065,855,10157,678,479

Bron: Investors Relations Acer

 

Acer aandelen kopen?

Interesse om Acer aandelen te kopen? Erg slim om te doen. Zorg ervoor dat u zich wel in de cijfers van deze multinational verdiept en dan pas een aankoop doet. Het is ook mogelijk om alvast een demo-account aan te maken bij een broker. Een broker is een partij waar u aan- en verkooptransacties van aandelen kunt doen. Het is bij onze favoriete broker mogelijk om al binnen 5 minuten een account aan te maken. Zo heeft u snel de be schikking over de mogelijkheid om in Acer te beleggen! Probeer het ook eens. U bent echt niet de eerste! *CFD service. 80,6% verliest geld

Acer aandelen kopen
 

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Buitenlandse aandelen

Direct CFD’s kopen?

Broker Plus500 logo

*Voorwaarden van toepassing

  • Rating: 9,2
  • Binnen 5 minuten geregeld!
Open gratis demo account en ontvang €40.000!  

CFD's zijn complexe producten met een hoog risico om geld te verliezen vanwege de hefboom. Tussen 74-89% van de particuliere beleggers verliest geld met het handelen in CFD's. Bedenk daarom of je het hoge risico om geld te verliezen kunt dragen.